Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
GİDER’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI

GİDER’DEN SAĞDUYU ÇAĞRISI

Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı Ayhan Gider, seçime sayılı günler kala sağduyu çağrısı yaptı. Parti teşkilatlarına mesaj gönderen Gider, “Provokasyon ve hakarete varan paylaşımlara karşı Çanakkale ruhundan kopmayacağız ve ilk günkü çizgimizi koruyacağız” dedi.

27 Mart 2019 - 12:22

Gider, afiş ve pankart asan ekiplere yönelik sosyal medya üzerinden sistemli şekilde yapılan paylaşımlara karşı parti teşkilatlarına sağduyu çağrısı yaptı. Bazı çevrelerce yapılan paylaşımlarda, partililere ait araç model ve plakaları da belirtilerek hedef gösterilmesi ve başından beri sakin şekilde devam eden seçim kampanyasını germek için çaba harcanması tepkilere neden olmuştu. Cumhur İttifakı AK Parti Çanakkale Belediye Başkan adayı Ayhan Gider, teşkilatlara gönderdiği bir mesajda Ortamı germek isteyenlere pirim verilmemesini isteyerek, “Değerli arkadaşlar,  maratonunun başından beri sürdürdüğümüz seviyeli çizgimizle, finale yaklaştığımız bugünlerde sizden ricam çok daha hassas olmanız. Bazı arkadaşlar bize karşı afiş vb sudan sebepleri bahane ederek  bir takım provokasyon ve hakarete varan paylaşımlar yapıyorlar ama  takılmayın. Ne olursa olsun biz sakin kalacağız ve Çanakkaleli olma ruhundan kopmayacağız. Yapılan provokasyonlara asla kapılmayalım. O arkadaşların amacı da işleri de bu. Seviyeli olmak, kazanmak kadar önemlidir. Lütfen daha fazla hassasiyet” dedi.

Gider’in gönderdiği mesaj, kısa sürede sosyal medyada da yayıldı. Parti teşkilatları ve Cumhur İttifakını destekleyen vatandaşlar, Ayhan Gider’in mesajını paylaşarak, tahriklere kapılmayacakları duyurdu.

Bu haber 526 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
15 İLDE UYGULANAN SEYAHAT YASAĞI 3 HAZİRAN'DA BİTİYOR!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!
ÇANAKKALE'DE YÜZME ALANLARI BELLİ OLDU!