Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

FARKET DERNEĞİ FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR

Kadının hayattaki, sanattaki, bilimdeki yerine dikkat çekmek için çalışmalarına başlayan Farklıyız Eşitiz (FARKET) Derneği "savunuculuk atölyesi" etkinliği ile çalışmalarına devam ediyor.

FARKET DERNEĞİ FARK YARATMAYA DEVAM EDİYOR
07 Mart 2024 - 12:38
FARKET (Farklıyız Eşitiz Derneği) ve ÇOMÜ iş birliğiyle "Geçmişten Günümüze Kadın Hareketi" sempozyumu ile çalışmalarına başlayan Farklıyız Eşitiz Derneği (FARKET)sempozyumun  ikinci basamağı olan "savunuculuk atölyesi" etkinliği ile yoğun ilgi topladı.
“Savunuculuk atölyesi" etkinliği FARKET dernek binasında Nigar Etizer Karacık'ın yönetiminde Prof. Dr. Özlem Cankurtaran, Av. Güneş Pehlivan ve Kadının İnsan Hakları Derneği temsilcisi Duygu Dokuz'un katılımıyla gerçekleştirildi.
Katılımcılar tarafından büyük beğeni toplayan "savunuculuk atölyesi" etkinliği sonunda katılımcılar sorularını ve temennilerini Farklıyız Eşitiz (FARKET) Derneği yönetim kuruluna ilettiler.
Derneğinin daha başarılı ve ses getirecek birçok çalışmaya imza atacağını belirten Farklıyız Eşitiz (FARKET) Derneği yönetim kurulu, “Kadının hayattaki, sanattaki, bilimdeki yerine dikkat çekmek için gerçekleştiren tüm etkinlik ve dernek çalışmalarına vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dediler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum