Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

DEVA PARTİSİ BOZCAADA KURUCU İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

DEVA Partisi Bozcaada Kurucu İlçe Başkanı Aydener Sağlam oldu. Sağlam’a mazbatasını DEVA Partisi Çanakkale Kurucu İl Başkanı Berkan Karaca verdi.

DEVA PARTİSİ BOZCAADA KURUCU İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU
14 Ağustos 2020 - 13:27
Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Karaca, Sağlam’a başarılar dileyerek, "Çanakkale’mizin en önemli cazibe merkezlerinden ve marka değerlerinden biri olan Bozcaada’mıza kurucu İlçe Başkanı olarak Aydener Sağlam’ı görevlendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun." dedi.
“SORUMLULUK ALMA VAKTİ”
Bozcaada Kurucu İlçe Başkanı Aydener Sağlam, göreve layık görülmesine ilişkin yaptığı açıklamada çok çalışacaklarını belirtti. Sağlam, şunları söyledi;
"Çanakkale İl başkanımız Av. Berkan Karaca ile kurucu heyetimizin takdirleri ve Sn. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın olurlarıyla Bozcaada’mıza kurucu İlçe Başkanı olarak atanmanın mutluluğunu yaşıyorum. Adamıza ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun.”
 
AYDENER SAĞLAM KİMDİR?
Aydener Sağlam, 1965 yılında Muğla'nın Milas ilçesinde dünyaya geldi.1973 yılında Bozcaada’ya yerleşen Sağlam, denizcilik faaliyetlerinde bulundu. İlçede 2004 yılından itibaren lojistik sektöründe faaliyetlerde bulunan Sağlam, evli ve 2 çocuk babasıdır.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum