ÇTSO YÖNETİM KURULUNDAN BAŞKAN ARSLAN'A ZİYARET
![ÇTSO YÖNETİM KURULUNDAN BAŞKAN ARSLAN'A ZİYARET](https://www.canakkaletv.com.tr/images/haberler/2024/05/ctso-yonetim-kurulundan-baskan-arslan-a-ziyaret.jpg)
15 Mayıs 2024 - 17:52
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri; Şakir Kutluay, Ahmet Çelik ve Akın Yalman ile Genel Sekreter Sema Sandal Kepez Beldesi Belediye Başkanı Birol Arslan’a ziyaret gerçekleştirdi.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/05/6644cc5f31a31.jpg)
Ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; “Kepez, Çanakkalemizin gelişen ve büyüyen bir beldesi. Artan nüfusu ile beraber buradaki üyelerimizin sayısı ve dolayısı ile hizmet beklentisi de artıyor. Sayın Birol Arslan ile bu anlamda yapılabilecekleri, ortak çalışma alanları hakkında istişarede bulunduk. Kendisine yeni dönemde başarılar diliyoruz.” dedi.
![](https://www.canakkaletv.com.tr/images/files/2024/05/6644cc5f31a31.jpg)
Ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; “Kepez, Çanakkalemizin gelişen ve büyüyen bir beldesi. Artan nüfusu ile beraber buradaki üyelerimizin sayısı ve dolayısı ile hizmet beklentisi de artıyor. Sayın Birol Arslan ile bu anlamda yapılabilecekleri, ortak çalışma alanları hakkında istişarede bulunduk. Kendisine yeni dönemde başarılar diliyoruz.” dedi.
YORUMLAR