Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CONKBAYIRI CAMİİ VE EĞİTİM BİNASININ YAPIM İŞİNE BAŞLANDI

Conkbayırı Cami Derneği ve hayırsever vatandaşlarımızın destekleriyle yaptırılması planlanan Conkbayırı Camii ve Eğitim Binası inşaat alanının temeli iş makineleri tarafından kazılarak yapım işine başlandı.

CONKBAYIRI CAMİİ VE EĞİTİM BİNASININ YAPIM İŞİNE BAŞLANDI
06 Ağustos 2022 - 11:41
İlimiz TEKZEN bölgesine yapılacak olan Conkbayırı Camii ve Eğitim Binasının temel kazma programına Vali İlhami AKTAŞ, AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN, Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah KÖKLÜ, İl Müftüsü Şükrü KABUKÇU, AK Parti İl Başkanı Naim MAKAS, Conkbayırı Cami Derneği Başkanı Hasan BATU, dernek üyeleri, hayırsever vatandaşlarımız ve din görevlileri katıldı.
Programda Vali İlhami AKTAŞ ve AK Parti Grup Başkanvekili Çanakkale Milletvekili Bülent TURAN tarafından birer konuşma gerçekleştirildi.

İl Müftüsü Şükrü KABUKÇU tarafından Kur’an-ı Kerim okunması ve dua ettirilmesinin ardından iş makineleri Conkbayırı Camii ve Eğitim Binasının inşaat alanının temeli kazarak inşaata başlandı.
Vali İlhami AKTAŞ, Conkbayırı Cami Derneği Başkanı Hasan BATU, dernek üyeleri ve hayırsever vatandaşlarımıza katkılarından dolayı teşekkür ederek Conkbayırı Camii ve Eğitim Binasının ilimize hayırlı olması temennisinde bulundu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum