Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

CHP ÇANAKKALE ÖRGÜTÜ İMAMOĞLU'NDA BİRLEŞTİ

Millet İttifakı’nın İstanbul Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun seçim kampanyasına destek olmak için Cumhuriyet Halk Partisi Çanakkale örgütü, CHP’li 11 Belediye Başkanı ve 2 Milletvekili ile birlikte İstanbul’a gidiyor.

CHP ÇANAKKALE ÖRGÜTÜ İMAMOĞLU'NDA BİRLEŞTİ
13 Haziran 2019 - 10:53

13-14-15 Haziran tarihlerinde İstanbul’da yaşayan Çanakkaleli vatandaşlarla buluşacak olan örgüt ve başkanlar, İmamoğlu’na destek isteyecek.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Av. Muharrem Erkek, süreci yakından takip ederken çağrısıyla İstanbul’a gelen Çanakkale örgütüyle birlikte kampanyaya destek olacak.

Güneşhan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “31 Mart 2019 tarihinde yapılan Yerel seçimde İstanbullu seçmenlerin oyuyla İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sayın Ekrem İMAMOĞLU’nun 6 Mayıs 2019 tarihli YSK Kararıyla hakkı ahlaksızca gasp edilmiştir. Bu kabul edilebilir bir durum değildir. 16 milyon İstanbullu seçmenin iradesine el konulmuştur. 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Millet İttifakının adayı olan Sayın Ekrem İMAMOĞLU bugünden itibaren Türkiye de Laikliğe inanan, Cumhuriyete inana, Demokrasiye inana, Hakka ve Hukuka inanan herkesin adayıdır.

Çanakkale İl Başkanlığı olarak bizde Sayın Ekrem İMAMOĞLU’nun kampanyasına destek olmak amacıyla 11 Belediye Başkanımız ve 2 Milletvekilimiz ile birlikte 13 – 14 – 15 Haziran 2019 tarihlerinde İstanbul’da yaşayan Çanakkaleli hemşehrilerimiz ile buluşup, geniş kapsamlı çalışmalar ve toplantılar yapacağız.

Ayrıca; Çanakkale’den özellikle yazlık bölgelerde bulunan İstanbullu hemşehrilerimizin oylarını kullanmaları için ulaşımları sağlanacaktır. Bu konu ile ilgili tüm İlçe Başkanlıklarımıza yoğun başvurular yapılmaktadır. Kayıtlarımız devam etmektedir. Türkiye’nin rahat bir nefes alabilmesi için, İstanbullu seçmen son sözünü söyleyecek ve 23 Haziranda Herşey Çok Güzel Olacak…”

YORUMLAR

  • 0 Yorum