Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE’NİN KURUMLARI ÇOMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

ÇANAKKALE’NİN KURUMLARI ÇOMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne (ÇOMÜ) ilk kez kaydı yapılan öğrencilerin, üniversitede ve şehrimizde sürdürecekleri öğrencilik yaşamı süresince ihtiyaç duyacakları konularda bilgi sahibi olmaları için Çanakkale Valiliği himayesinde, Çanakkale’deki çeşitli resmi kurumlar tarafından Terzioğlu Yerleşkesi ÖSEM binası önünde stantlar kuruldu.

19 Eylül 2019 - 11:51

Çanakkale Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İŞKUR, Afet ve Acil Durum İl Müdürlüğü, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı, Kredi Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, GESTAŞ ve ÇOMÜ’nün stantlarında öğrencilerin soruları hafta boyunca yanıtlanacak.

16-20 Eylül 2019 tarihleri arasında Terzioğlu Yerleşkesi Öğrenci Sosyal Etkinlik Merkezi (ÖSEM) önünde kurulan stantlar, 10.00-17.00 saatleri arasında öğrencilere hizmet verecek.

Etkinlik kapsamında Hüseyin Akif Terzioğlu Şevkat Yuvası Vakfı tarafından öğrencilere pilav ve aşure ikramı yapıldı.

Çanakkale Vali Yardımcıları Cezmi Batuk ve Tahir Şahin, Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ömer Bolat, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Süha Özden, Prof. Dr. Bünyamin Bacak ve Prof. Dr. Suat Uğur ile Terzioğlu Vakfı yöneticileri de etkinliğe katıldılar ve öğrencilere aşure ikram ettiler.

Bu haber 644 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA'DA SEVİNDİRİCİ HABER
KORONA'DA SEVİNDİRİCİ HABER
ÇANAKKALEDE 65 YAŞ ÜSTÜ SAHİLDE BAYRAMLAŞTI
ÇANAKKALEDE 65 YAŞ ÜSTÜ SAHİLDE BAYRAMLAŞTI