Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Çan Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulundan Çan Meslek...

Çan Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulundan Çan Meslek Yüksekokulu’na Ziyaret

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü'nün KTS (Kalite Takip Sistemi) etkinlikleri çerçevesinde, Çan Şehit Emin Aydın İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, Müdür Yardımcısı ve Sosyal Bilimler öğretmeni Mustafa Kavak eşliğinde Çan Meslek Yüksekokulu’na ziyaret gerçekleştirdiler.

28 Aralık 2018 - 11:57

Çan Meslek Yüksekokulu ziyaretlerinde kendilerine Müdürlüğü temsilen Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Yasemin Kaçar Canaydın eşlik etti. Kaçar Canaydın,  misafir öğrencileri ve müdür yardımcısı Mustafa Kavak’ı karşılayarak; kütüphane, sınıf, atölye ve laboratuarların tanıtımını idari personel Mustafa Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdi.

Kaçar Canaydın, bu tür etkinliklerin, üniversitelerin bulunduğu bölgelerde pozitif dışsallıklar oluşturmasına, ilişkilerin gelişimine ve çalışma ortaklıkları açısından kurumların birbirini daha yakından tanımasına vesile olduğunu belirtti.

Devam eden gezide öğrencilere, Hidrolik ve Pinomatik Laboratuarı’nda Öğr. Gör. Yakup Kılıçarslan laboratuar koşulları ve öğrencilerin yaptıkları uygulamalar hakkında bilgi verirken, Alçı ve Seramik Atölyelerinde Öğr. Gör. Seyfullah Büyükçapar ve Öğr. Gör. Zeynep Künelgin Akbaş atölyelerde öğrenci ve hocaların ortaya koydukları sanat eserlerini tanıttı.

Çan Meslek Yüksekokulu’nun öğrenci kapasitesi, eğitim-öğretim olanakları, sportif ve kültürel faaliyetleri hakkında bilgiler verildi. Misafir öğrencilerin soruları cevaplanarak karşılıklı memnuniyet ve temenniler dile getirildi.

Reklam
Bu haber 1930 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE