Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSU ŞENLİKLE...

ÇAN HALK EĞİTİMİ MERKEZİ HAYAT BOYU ÖĞRENME KURSU ŞENLİKLE AÇILDI

Çan Halk Eğitimi Merkezi Hayat Boyu Öğrenme Kursları Uygulama Stantları, 12 Haziran Çarşamba günü saat 13.00’da Çan Halk Eğitimi Merkezi bahçesinde düzenlenen şenlikle açıldı.

12 Haziran 2019 - 16:18

Açılış kurdelesini, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, Çan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Emel Ege, Çan İlçe Milli Eğitim Müdür Osman Özkan ve öğrenciler kesti.

Çan Halk Eğitimi Merkezi Hayat Boyu Öğrenme Kursları Uygulama Stantlarında, Uygulamalı Tiyatro, Yiyecek ve İçecek Hizmetleri, Dikiş Nakış, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri Alanı, El Sanatları ve çeşitli alanlarda kursiyerlerin hazırladığı el emeği ürünler sergilendi.

Açılışa, Çan Kaymakamı Mustafa Gürdal, Ak Parti Çan İlçe Başkanı Orhan Arslan, CHP Kadın Kolları ve Yönetimi, Ak Parti Kadın Kolları ve Yönetimi, Çan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Emel Ege, Çan İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Özkan, Çan Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Belma Türe, Çan Ziraat Odası Başkanı Hasan Şahin, Çan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemali Ergin, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve Çan halkı katıldı.

Çan Halk Eğitimi Merkezi Hayat Boyu Öğrenme Kursları Uygulama Stantlarının açılış programı, katılımcılara yemek ikramı ile sona erdi.

Reklam
Bu haber 437 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
ANNESiNiN BAHÇESiNDE DEFiNE AVCILIĞI
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE
DEPREM SİMÜLASYON TIRI ÇANAKKALE'DE