Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
BOZCAADA’DA YENİ İŞLETME AÇILAMAYACAK

BOZCAADA’DA YENİ İŞLETME AÇILAMAYACAK

Bozcaada Belediye Meclisi, Turizm Master Planı’nın hayata geçirilmesine kadar artık adada yeni bir otel, pansiyon, restoran gibi işletme açılmamasına karar verdi.

04 Temmuz 2019 - 17:05

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen cinayetin meydana geldiği mekanın da işletme ruhsatı iptal edildi, işletmeye bir daha ruhsat verilmemesi kararlaştırıldı.

Bozcaada Belediye Meclisi toplantısı dün yapıldı. Bozcaada kaymakamlığının eğlence yerlerinde daha önce 01.30’a kadar devam eden müzik yayınının 23.59’da sona erdirileceği, içkili tüm mekânların da en geç 01.30’da kapanması kararı almasının ardından Belediye Meclisi de Turizm master Planı tamamlanana kadar adada yeni bir otel, pansiyon, restoran gibi hiçbir işletmeye ruhsat verilmemesi kararı aldı.

Toplantıda bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hakan Can Yılmaz, “Olaya şahit olup da müdahale etmeyen, en öldürücü darbeyi vuran kişiye kadar, dahil olan herkes hak ettiği en ağır cezayı alıncaya kadar acımız, öfkemiz , nefretimiz dinmeyecek. Ancak adalıya yakışan şekilde bekliyoruz adaleti. Hukuk kuralları içerisinde, adalet yerini buluncaya kadar süreci ısrarla takip edeceğimize, Ramazan kardeşimizin katillerinin en ağır cezayı almaları için insani, hukuki her türlü destek için, her şeyi yapacağımıza şahsım ve meclisim adına söz veriyorum” dedi.

Cinayetin yaşandığı mekânın askıya alınan ruhsatı, belediye başkanının oluru ile 03.07.2019 tarih ve 1033 sayılı yazılı kararı ile iptal edilirken bahsi geçen işlemeye bir daha işletme ruhsatı verilmeyeceği de kararlaştırıldı.

Reklam
Bu haber 1184 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL KONULDU
GÜMRÜK KAÇIĞI OLDUĞU TESPİT EDİLEN YÜZLERCE CİNSEL ÜRENE EL...
Turan ; Ne Dediysek O !
Turan ; Ne Dediysek O !