Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
BASKETBOL SÜPER LİGİ TERFİ MAÇLARI ÇOMÜ EV SAHİPLİĞİNDE...

BASKETBOL SÜPER LİGİ TERFİ MAÇLARI ÇOMÜ EV SAHİPLİĞİNDE BAŞLADI

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu’nun 2018-2019 Eğitim Öğretim faaliyet yılı içerisinde yer alan ve 6-10 Mayıs tarihleri arasında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşen basketbol süper ligi terfi maçlarının açılış töreni Rektör Prof. Dr. Sedat Murat’ın katılımıyla gerçekleşti.

07 Mayıs 2019 - 12:49

Spor Bilimleri Fakültesi Naim Süleymanoğlu Spor Salonunda gerçekleşen tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.

Rektör Prof. Dr. Sedat Murat, Türkiye’nin farklı üniversitelerinden gelen öğrencileri üniversitemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz diyerek başladığı konuşmasında; “Devletimiz spora özel bir önem veriyor. Bu konuda ciddi yatırımlar yapıyor. Üniversitemiz de, Spor Bilimleri Fakültesi de bu bağlamda çok güzel çalışmalara imza atıyorlar. İstiyoruz ki ülkemizde gençlerimiz sporla uğraşsın ve sporla uğraşan gençlerimizin sayısı her geçen yıl artsın. Bu duygularla müsabakalara katılan tüm sporcularımızı canı gönülden tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi ve Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hürmüz Koç, organizasyonun anısına Rektör Prof. Dr. Sedat Murat’a plaket takdim etti.

Bu haber 918 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORONA'DA SEVİNDİRİCİ HABER
KORONA'DA SEVİNDİRİCİ HABER
ÇANAKKALEDE 65 YAŞ ÜSTÜ SAHİLDE BAYRAMLAŞTI
ÇANAKKALEDE 65 YAŞ ÜSTÜ SAHİLDE BAYRAMLAŞTI