Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
BAŞKAN GÖKHAN KONUKLARINI AĞIRLADI

BAŞKAN GÖKHAN KONUKLARINI AĞIRLADI

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 10 Ocak 2020 Cuma günü Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang, Akçansa Çimento Grup Başkanı Dr. Tamer Saka ve Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar ile Avustralya Çanakkale Konsolosu Lucas Robson'u makamında ağırladı.

10 Ocak 2020 - 17:08

İlk olarak Kore Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Jessy Yeunju Jang'ı makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaret nedeni ile memnuniyetini dile getirdi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Başkan Gökhan, kent kültürü, tarihi ve sosyal yaşamı hakkında Jang'a bilgi verdi. Ziyaret, karşılıklı hediye takdiminin ardından sona erdi.

Başkan Gökhan ardından Akçansa Çimento Grup Başkanı Dr. Tamer Saka ve Akçansa Genel Müdürü Umut Zenar ile makamında bir araya geldi. Başkan Gökhan, nezaket ziyareti nedeni ile Saka ve Zenar'a teşekkürlerini iletirken, ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından son buldu.

Ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan'ın son konuğu Avustralya Çanakkale Konsolosu Lucas Robson oldu. Avustralya'da yaşanan yangın felaketinde yaşanan can kayıpları nedeni ile bir kez daha taziyelerini yenileyen Başkan Gökhan, yangınların son durumu hakkında bilgi aldı. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Robson, Başkan Gökhan ve Çanakkale İtfaiyesi'ne verdikleri destek mesajları nedeni ile teşekkürlerini iletirken, hediye takdiminde bulundu.

Bu haber 338 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KAZA MI YOKSA CİNAYET Mİ?
KAZA MI YOKSA CİNAYET Mİ?
3 CANA UMUT OLDU
3 CANA UMUT OLDU