Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

BAŞKAN ELBİ KARABİGA'DAKİ TÜM ÖĞRENCİLERE AKILLI SAAT HEDİYE ETTİ

2023-2024 Eğitim Öğretim yılının son gününde Karabiga Mustafa Kemal ilk ve Ortaokulu’nda karne töreninde çocukların heyecanını paylaşan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi okuldaki tüm çocuklara ayırmadan akıllı saat dağıttı.

BAŞKAN ELBİ KARABİGA'DAKİ TÜM ÖĞRENCİLERE AKILLI SAAT HEDİYE ETTİ
14 Haziran 2024 - 11:42
Önceki yıllarda da scooter ve bisiklet hediye eden Başkan Elbi’nin çocuklara olan yakınlığı ve sevgisi büyük beğeni toplamaya devam ediyor.2023-2024 Eğitim-Öğretim yılında Karabiga Mustafa Kemal ilk ve ortaokulunda öğrenim gören 197 öğrencinin tamamına akıllı saat hediye ederek Başkan Elbi, dönem başında vermiş olduğu sözü yerine getirmiş oldu.
Karabiga Mustafa Kemal Okulunun bahçesinde düzenlenen karne törenine Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi veliler ve vatandaşlar katıldı.
“ÇOCUKLARIN SEVGİSİNİ KAZANMAK HEPSİNDEN ÖNEMLİ”
Buradaki karne töreninde konuşan Karabiga Belediye Başkanı Ahmet Elbi şunları dile getirdi: “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren biz Karabiga’mızın geleceği, bu şehrin çocukları için çalışacağız diye söz verdik. Bu düstur ile çalışıp, sayısız hizmeti hayata geçirirken çocuklarımızla birebir diyaloglar kurmayı onların Başkan Amcası olmayı hiçbir zaman ihmal etmedik. Doğum günlerinde, ilkokul heyecanlarında, karne törenlerinde her zaman onların yanında olduk. Bu yıl ilkokul gününde çocuklarımıza sene sonunda karne hediyesi olarak akıllı saat hediye edeceğimizin sözünü vermiştim. Şimdi bugünde okulumuzdaki 197 öğrencimize ayırmadan akıllı saat hediye ediyoruz. Çocuklarımızın o masum temiz sevgisini kazanabilmek onlarla bağ kurmak bizim için her şeyden önemli. Aynı düşünceyle aynı düstur ile çalışmaya devam edeceğiz. Bir yıl boyunca yoğun bir şekilde çalışan tüm kıymetli çocuklarımızı ayrı ayrı tebrik ediyorum. Değerli Öğretmenlerine ve velilerine de iyi tatiller diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum