Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

AYVACIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Ayvacık Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni Ayvacık Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi.

AYVACIK MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
18 Haziran 2022 - 11:11
Törene, Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, ÇOMÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Pelin Kanten ve Prof. Dr. Okhan Akdur, ÇOMÜ Meslek Yüksekokulları (MEYOK) Koordinatörü Prof. Dr. Dinçay Köksal, Ayvacık Belediye Başkanı Mesut Bayram, Ayvacık MYO Müdürü Öğr. Gör. Cahit Akkaya, Ezine MYO Müdürü Doç. Dr. Cüneyt Eroğlu, Bayramiç MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Emin Yakar, Gökçeada Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Ekici, Gökçeada MYO Müdürü Öğr. Gör. Tanju Güdük, Gelibolu MYO Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Abdülkerim Diktaş, akademik, idari personel mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.
Müzik dinletisi ile başlayan tören, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Pelin Kanten, Ayvacık MYO Müdürü Öğr. Gör. Cahit Akkaya’nın konuşmaları ve bölüm birincisi öğrencilere plaket takdimi ile devam etti.
Tören, protokol ve akademisyenler tarafından öğrencilere diplomalarının takdim edilmesinin ardından, pilav ve lokma ikramı ile son buldu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum