Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AFETLERDE SAĞLIK YÖNETİMİ ERASMUS MUNDUS ORTAK MASTER...

AFETLERDE SAĞLIK YÖNETİMİ ERASMUS MUNDUS ORTAK MASTER DERECESİNİN TÜRKİYE’DEKİ İLK ORTAK MERKEZİ ÇOMÜ OLDU

Avrupa birliği tarafından finanse edilen ve uluslararası bir konsorsiyum ile ortaklaşa gerçekleştirilen Oviedo Üniversitesi “Afetlerde Sağlık Yönetimi Erasmus Mundus Ortak Master Programının koordinatörü ve bu alanda birçok uluslararası kuruluşlarda çalışmakta olan Prof. Dr. Pedro Arcos Gonzalez Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesini ziyaret etti.

04 Ekim 2019 - 10:12

ÇOMÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ebru İnal’ın koordinatörlüğünde gerçekleşen bu iş birliği çalışmasının toplantısı Mühendislik Fakültesi’nin toplantı salonunda yapıldı. 

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden başta olmak üzere, Prof. Dr. Salih Zeki Genç, Prof. Dr. Emin Uğur Ulugergerli, Doç. Dr. İlknur Maya, Doç. Dr. Selim Razı, Doç. Dr. Sibel Menteşe, Doç. Dr. Alper Demirci, Dr. Öğr. Üyesi Ebru İnal, Dr. Öğr. Üyesi Selen Aktan, Dr. Öğr. Üyesi Sibel Menteşe ve Öğr. Gör. Sevda Vurur yer aldı. Toplantıda ÇOMÜ afet yönetimi yüksek lisans programları “Afet Eğitimi ve Yönetimi”, “Doğal Afetlerin Risk Yönetimi” hakkında bilgiler sunuldu ve karşılıklı beklentiler paylaşıldı. Toplantı sonunda Prof. Dr. Pedro Arcos Gonzalez tarafından Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden’e Erasmus Programı Üyeliği ve İş Birliği Plaketi, Prof. Dr. Özden tarafından da Prof. Dr. Pedro Arcos Gonzalez’e çeşitli hediyeler takdim edildi. 

Bu haber 804 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEYAHAT İZİN BELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU KALDIRILDI!
SEYAHAT İZİN BELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU KALDIRILDI!
HAKKARİ'DEN ACI HABER 2 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU!
HAKKARİ'DEN ACI HABER 2 ASKERİMİZ ŞEHİT OLDU!