Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Bülent ÖZ

Bülent ÖZ


ÇAN ETİLİ KÖYÜNDE EMEKÇİLERİN VE ÜRETİCİLERİN SESİ OLDUK

12 Mart 2018 - 09:53

Çanakkale’de il ilçe köy köy dolaşmaya devam ediyor ve her zaman olduğu gibi CHP İlçe Örgütleriyle birlikte sıkmadık el bırakmayarak hemşehrilerinin yanında oluyoruz.

Cuma günü CHP Genel Merkezinde sabah 11’de başlayan ve geç saatlere kadar devam eden Tüzük Kurultayı Toplantısının hemen ardından Çanakkale’ye dönerek, önce Ezine ilçesine geldi ve önceki günlerde Çanakkale’de etkili olan yağmur yağışından etkilenen köylere geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunduk.

CHP Çan İlçe Başkanını bilgilendirip, Çan Etili köyümüze gelerek hemşehrileriyle buluştu ve çaylarını içerek üretici çiftçinin sorunları üzerine fikir alışverişinde bulunduk.

 

TARIM ÜLKESİYİZ AMA NE YAZIK Kİ ÇİFTÇİMİZ ÜRETİMDEN VAZGEÇİRMEK, VATANDAŞIMIZ TÜKETİM TOPLUMU HALİNE DÖNÜŞTÜRÜLMEK İSTENİYOR

“Kendi kendine yeten ve üretime katılarak ülkemizin ekonomisine destek olan vatandaşımız, üretimden vaz geçirilmek ve tüketim toplumu haline dönüştürülmek isteniyor.” Değerlendirmesini ve 15 yıldır çiftçiye umut veremediğini vurgulayarak şunları ifade ettim;

“Üreticimiz emeğinin karşılığını alamadığı gibi onlarca vergi yükü altında ezilmektedir. Bu gerçeklik karşısında mücadelemizi veriyoruz ama hükümete yönelttiğimiz sorular yanıtsız bırakılıyor. Üstelik kalıcı politikalar üretilmek yerine atılan geçici adımlar durumu daha da kötüye götürüyor.

AKP'nin yanlış politikaları vatandaşımızı çaresizliğe yönetiyor fakat üreticimiz, emeklimiz, işçimiz ve emekçimizin her zaman yanında olarak yaşadıkları sorunların aşılması için mücadelemizi sürdüreceğiz.” dedim.

Sadece seçimden seçime değil, meclis çalışmalarından kalan her zamanını hemen Çanakkale’ye gelerek ilçe ilçe, köy köy ziyaret gerçekleştirerek ve hemşehrilerimizin yanında oluyoruz ve, üreticilerin sorunlarını yerinde tespit edip Meclis Çalışmalarını bu doğrultuda sürdürüyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar