Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Bülent ÖZ

Bülent ÖZ


3 YÜREKLİ KADININ ONURLU YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK OLDUK

12 Mart 2018 - 10:26

Çanakkale’deki ziyaretlerimizi ve temaslarımızı tamamladıktan sonra Meclis Çalışmalarına devam etmek için Ankara’ya yola çıktık ve Çanakkale’den “3 İnsan, 3 Kadın, 3 Anne” sloganıyla, Türkiye’de yaşanan çocuk istismarı, kadına şiddet, hayvan hakları ve çevre duyarlılığı için Ankara’ya kadar yürüyecek olan Dilek TAŞ, Hülya KURT ve Nursel KARAGÖZ’e yürüyüşlerinde eşlik ederek destek olduk

3 YÜREKLİ KADINIMIZIN BU YOLDA ATTIKLARI ADIMLAR İNSANLIK İÇİN UNUTULMAYACAK ADIMLARDIR

Üç yürekli kadının başlattıkları yürüyüşe, Çanakkale Şevketiye civarında bir süre eşlik etik ve birlikte yürüdük.

Ülkemizin vicdanına dokunan üç kıymetli kadınımızın başlattıkları yürüyüş, umarız AKP’ye bir ders olur ve son zamanlarda artan çocuk istismarı, kadına karşı şiddet, hayvanlara karşı şiddet ve doğa katliamlarına karşı gerekli tedbirleri almaları ve en ağır cezaların verilmesine vesile olurlar.

Üç yürekli kadına Çanakkale Milletvekili ve duyarlı bir vatandaş olarak eşlik ediyorum ve yürekten teşekkür ediyorum.

Bugüne kadar defalarca gündeme getirilen fakat somut bir adım atılamayan bu duruma karşı tek vücut olup mücadele edilmesi gerekmektedir.

İnsanlık dışı davranışların önüne geçilmesi gerekmektedir. Çanakkale’den Ankara’ya kadar yürüyüp, topladıkları imzaları TBMM’ye getirecek olan değerli üç kadınımızın attıkları adımlar insanlık için unutulmayacak bir adımdır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum

Son Yazılar