Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
TRAFİK CANAVARLARINA GEÇİT YOK!

TRAFİK CANAVARLARINA GEÇİT YOK!

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı Çanakkale karayolları üzerinde helikopterle trafik denetimi faaliyeti gerçekleştirdi. Trafik kurallarını ihlal eden sürücülere para cezası kesildi.

14 Mayıs 2019 - 14:37

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, havadan trafik denetimi için görevlendirilen Mİ-17 genel maksat helikopteri ile sağ şeritte veya uygunsuz durumda bekleme, ağır taşıtların uygunsuz şerit kullanımı, tehlikeli şerit değiştirme/makas atma, hatalı sollama, yakın takip, karayolu üzerinde zorunlu haller dışında duraklamak/park etmek“ konularında havadan denetim gerçekleştirdi. Denetim esnasında sürücülere emniyetli bir sürüş için emniyet kemeri takmanın önemi anlatılmış; sürücüler, başıboş hayvanların karayoluna aniden çıkabileceği konularında uyarıldılar.

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı tarafından dördüncüsü yapılan havadan denetim faaliyeti Çanakkale-Çan Karayolu Kirazlı, Çan-Çekiçler ile Yenice-Gölet Mevkii yol kontrol noktalarında yapıldı. Havadan denetimlerin yanı sıra eş zamanlı olarak belirtilen noktalarda 3 Jandarma Trafik Timi ve 3 Jandarma Asayiş Timi görevlendirildi. Denetimler sonucunda 5 araç sürücüsü hakkında 1.175,00 TL idari para cezası uygulandı.

Reklam
Bu haber 606 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RADYO TELEVİZYON VERİCİ KULESİ VE SEYİR TERASI ÇANAKKALE RADAR TEPESİNDE YÜKSELİYOR
RADYO TELEVİZYON VERİCİ KULESİ VE SEYİR TERASI ÇANAKKALE RADAR...
ÇANAKKALE BELEDİYESİNDEN DUYURU
ÇANAKKALE BELEDİYESİNDEN DUYURU