ÇYDD ÇANAKKALE ŞUBESİ 17.GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi 17.Genel Kurul Toplantısı Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ın da katılımıyla Prof. Dr. Türkan Saylan Sosyal Tesisleri'nde Yapıldı.


ÇYDD ÇANAKKALE ŞUBESİ 17.GENEL KURULUNU GERÇEKLEŞTİRDİ

Toplantı Saygı Duruşu Ve İstiklal Marşının Okunmasıyla başladı.Yapılan açılış konuşmalarının ardından Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi 17.Genel Kurul gündemine geçildi.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Çanakkale Şubesi 17.Genel Kurul Toplantısında bir konuşma yapan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan; "Türkiye'nin en önemli derneğinin genel kurulunu yapıyoruz. Adı güzel bir kere Çağdaş Yaşam yani Atatürk'ün ön gördüğü hedefe uygun bir isim, çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşmak için çağdaş insanlara ihtiyacımız var. Çağdaş insanların ve gençlerin yetişmesi için de Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin kurulması çok önemliydi ve bunun öncülüğünü yapan rahmetli Türkan Saylan hocamıza buradan rahmetle anarak saygılarımı sunmak istiyorum" dedi.

Toplantı 18.Dönem (2019-2021) Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu, Onur Kurulu ve Genel Merkez Delege Seçiminin gerçekleşmesiyle devam etti.