Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ESENLERE KADIN ELİ DEĞECEK

ESENLERE KADIN ELİ DEĞECEK

Esenler Mahallesi Muhtar Adayı Serpil Kalkan Esenler'e artık kadın eli değmesinin zamanı gelmişti diyerek 31 Mart'ta sizlerin oylarını bekliyor.

15 Mart 2019 - 12:48

Kalkan yaptığı açıklamada; "Komşuluk ve yardımlaşmanın manevi güzelliğini yaşayan, güler yüzlü çözüm ve sonuç odaklı bir kardeşiniz olarak mahallemizin her türlü ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çözüme ulaştırmak, yaşam alanlarımızı kültürel ve sanatsal anlamda geliştirip ferah seviyemizi yükseltecek hamlelerle "Mutlu Mahalle Çatısına" artık ulaşmamız gerekmekte. Çocuklarımız ve kendimiz için "şu da olsa keşke" diyeceğiniz her şeye varım" dedi.

Esenler Mahallesi Muhtar Adayı Serpil Kalkan, 1976 İstanbul Kağıthane doğumlu. Liseyi İzmit Kız Meslek Lisesi'nde, Üniversiteyi ise 2000 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nde tamamladı. Aslen Çanakkaleli olan Serpil Kalkan 1999'dan buyana Çanakkale'de yaşıyor. Çanakkale Halk Eğitim Merkezi'nde 4 yıl öğretmenlik yapıp daha sonra branşı ile ilgili sergi ve çalışmalarda bulunan Serpil Kalkan evli ve 2 çocuk annesi.

Reklam
Bu haber 456 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
RADYO TELEVİZYON VERİCİ KULESİ VE SEYİR TERASI ÇANAKKALE RADAR TEPESİNDE YÜKSELİYOR
RADYO TELEVİZYON VERİCİ KULESİ VE SEYİR TERASI ÇANAKKALE RADAR...
BALIKESİR VE ÇANAKKALE’DE ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
BALIKESİR VE ÇANAKKALE’DE ARAZİ TOPLULAŞTIRMA ÇALIŞMALARI...