Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ DIŞ DANIŞMA KURULUYLA...

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ DIŞ DANIŞMA KURULUYLA BİR ARAYA GELDİ

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Kalite Güvencesi Çalışmaları Dış Danışma Kurulu toplantısı Rektörlük Senato Salonunda gerçekleşti.

21 Şubat 2019 - 11:23

Vali Orhan Tavlı başkanlığında, Rektör Prof. Dr. Yücel Acer’in ev sahipliğinde yapılan toplantıya; Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ahmet Erdem, Prof. Dr. Süha Özden, Prof. Dr. Mustafa Görün, Kamu kurum temsilcileri, STK,  özel şirket temsilcileri,  mezunlar ve Basın temsilcileri katıldı.

Kısa tanıtım filminin gösterimi ile başlayan toplantı,  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süha Özden’in ÇOMÜ’nün 2015-2019 yılları arasındaki faaliyetleri ve Kalite Güvencesi Çalışmaları ile ilgili sunumu ile devam etti. Sunumun ardından Rektör Prof. Dr. Yücel Acer bir konuşma yaparak “Artık daha fazla bilim, bilimsel proje konuşan bir üniversite haline geldik. Yapılan araştırmalarda bunun sonuçlarını da almaya başladık. Bu bağlamda üniversitemizin kalitesini yukarıya taşıyoruz. Bu noktada dış paydaşlarımızın rolü de çok büyük. Kalitesi ile adının daha fazla konuşulması için çalıştığımız üniversitemizin gerçekleştirdiği bu toplantıya katıldığınız için başta Vali Sayın Orhan Tavlı ’ya, tüm kurum kuruluş, STK, özel şirket temsilcilerine ve mezunlarımıza teşekkür ediyorum ” dedi.

İstişare toplantısı, gündem maddelerinin konuşulması ile devam etti. Katılımcı kurum kuruluş, STK ve özel şirket temsilcileri ve mezunlardan gelen fikirler çerçevesinde yeni işbirliği çalışmalarının temelleri atıldı.

Toplantıya ev sahipliği yapan Rektör Prof. Dr. Yücel Acer, Türk Düşüncesinde Yerlilik ve Millilik Sempozyumu kitabını Vali Orhan Tavlı ’ya takdim etti.

Reklam
Bu haber 262 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVADAN TRAFİK DENETİMİNDE SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI
HAVADAN TRAFİK DENETİMİNDE SÜRÜCÜLERE CEZA YAĞDI
ÇANAKKALE'DE 100 MÜLTECİ YAKALANDI
ÇANAKKALE'DE 100 MÜLTECİ YAKALANDI