Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
BAŞKAN GÖKHAN, KOOPERATİFÇİLİK ÇALIŞMALARINI İNCELEMEK...

BAŞKAN GÖKHAN, KOOPERATİFÇİLİK ÇALIŞMALARINI İNCELEMEK ÜZERE İZMİR'DE

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, kooperatifçilik çalışmalarını yerinde incelemek üzere beraberindeki heyetle birlikte gittiği İzmir’de, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i de makamında ziyaret etti.

15 Nisan 2019 - 13:16

Başkan Gökhan, eşi Hale Gökhan, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri Rebiye Ünüvar ve İrfan Mutluay, Belediye Meclis Üyeleri Fatma Kaynaş ve Birteş Sarıbaş, Çanakkale Belediyesi Strateji Geliştirme Birim Yöneticisi Hale Evrim Akman, Çanakkale Belediyesi Tohum Sandığı Personeli İbrahim Battal, Çanakkale Tüketiciyi Koruma Derneği Başkanı Ali Rıza Berkit ile Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden Dr. Öğretim Üyesi Onur Sinan Türkmen’in de bulunduğu heyet ile birlikte İzmir’e, kooperatifçilik çalışmalarını yerinde incelemek üzere bir gezi gerçekleştirdi.

Bu gezi kapsamında İzmir Büyükşehir Belediyesine bir ziyaret gerçekleştiren Başkan Gökhan ve beraberindeki heyet, Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i de makamında ziyaret etti. Bir süre önce gerçekleşen 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından göreve gelen Başkanlar Gökhan ve Soyer, birbirlerini tebrik ederken, ziyarette başta kooperatifçilik çalışmaları olmak üzere güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetler gerçekleşti. Ziyaret sonunda Başkan Gökhan, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’e çeşitli hediyeler takdim etti.

Reklam
Bu haber 291 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TRAFİK IŞIKLARINA RAĞMEN BU KAVŞAKTA KAZA BİTMİYOR
TRAFİK IŞIKLARINA RAĞMEN BU KAVŞAKTA KAZA BİTMİYOR
TURAN,
TURAN, "TOPARLANIN GİTMİYORUZ"