Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI YILDIRAY ÖLÇEKDEN ENGELLİLER...

AK PARTİ MERKEZ İLÇE BAŞKANI YILDIRAY ÖLÇEKDEN ENGELLİLER HAFTASI MESAJI

Engelli kardeşlerimizin hayatın tüm alanlarında varlık göstermelerine yardımcı olma konusunda hepimize önemli görevler düşmektedir.

09 Mayıs 2019 - 15:00

Engellilik tüm insanlığın ortak sorunudur. Engelli olmak kişinin tercihi değildir ve herkes birer engelli adayıdır. Çeşitli engellerine rağmen, hayat mücadelesi veren ve ekonomik ve sosyal hayatın içerisinde olan engelli vatandaşlarımız bizim için birer güç kaynağıdır. Engellilerimizin, yaşam becerilerini geliştirerek, kendi kendilerine yetebilmeleri, yetenekleri ve yeterlilikleri doğrultusunda eğitim imkânlarından yararlanabilmeleri, kendilerine uygun işlerde istihdam edilebilmeleri, diğer bireylerle iyi ilişkiler içinde olabilmeleri çok önemlidir. Engelli vatandaşlarımızın yaşama sevincini yitirmeden mutlu bir yaşam sürmeleri için, onların temel ihtiyaçlarını karşılamak ve toplumla bütünleşmelerini sağlamak hepimizin ortak sorumluluğudur.

Bu duygularla tüm engellilerimize ve ailelerine hayatlarını rahatlıkla sürdürebilmeleri için kolaylıklar, sağlık ve esenlikler temenni ediyorum.

YILDIRAY ÖLÇEK

MERKEZ İLÇE BAŞKANI

Reklam
Bu haber 244 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BU PAZAR DUA OKUNMADAN SATIŞLARA BAŞLANMIYOR
BU PAZAR DUA OKUNMADAN SATIŞLARA BAŞLANMIYOR
AV.BÜLENT ŞARLAN'DAN AÇIKLAMA:
AV.BÜLENT ŞARLAN'DAN AÇIKLAMA: "TÖRENE KATILMAYACAĞIZ"